MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W NASZYM SZPITALU

Dziś obchodzimy w naszym Szpitalu wyjątkowe Święto, przypadający 12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych! To doskonała okazja aby podziękować Zespołom Pielęgniarskim za trud i pracę wkładane każdego dnia w opiekę nad pacjentami. Na tę okoliczność Dyrekcja Szpitala przygotowała wyjątkową niespodziankę. Róże, dyżurującym dziś Paniom, wręczył osobiście wraz z życzeniami Dyrektor Naczelny Tomasz Kopiec z Zastępczynią – Elżbietą Skanderowicz, koordynującą na co dzień pracę pionu pielęgniarskiego. Ponadto, z okazji tego szczególnego Święta, podczas Gali Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, która odbyła się we wtorek 7 maja, Pan Dyrektor oficjalnie wyróżnił i uhonorował cały personel pielęgniarski naszego Szpitala. To forma wdzięczności i ogromnego uznania wobec bezcennej pracy, której misją jest ratowanie zdrowia i życia.

Wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom, Położnym i Położnikom składamy najserdeczniejsze życzenia wytrwałości, cierpliwości w trudnej i odpowiedzialnej pracy. Niech będzie ona powodem do dumy i wewnętrznej satysfakcji. Jesteście bezcennym ogniwem systemu ochrony zdrowia! Z wyrazami wdzięczności, szacunku i uznania za poświęcenie i zaangażowanie w służbę pacjentom – Dyrekcja SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP.

dzień pielęgniarek miniaturka