NASZ ZESPÓŁ TWORZĄ LUDZIE O WIELKICH SERCACH – AKCJA SZLACHETNA PACZKA W SZPITALU ORŁOWSKIEGO

Drodzy Współpracownicy, Koleżanki i Koledzy DZIĘKUJEMY! Dzięki Wam udało się dokonać Przedświątecznego Cudu!
W ostatnich dniach w naszym Szpitalu trwały intensywne przygotowania do Weekendu Cudów. Postanowiliśmy bowiem dołączyć do grona darczyńców w ramach XXIII edycji Szlachetnej Paczki. Dziś z wielkim wzruszeniem informujemy – udało się! Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w tę wyjątkową, przedświąteczną akcję! „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO”, a przecież DOBRO POWRACA.
Pracownicy naszego Szpitala dołożyli wszystkich możliwych starań aby wesprzeć Panią Hannę i jej 9-letniego wnuka. Udało się nam zrealizować wszystkie zgłoszone potrzeby. Rodzina, którą wybraliśmy została obdarowana przez naszych Pracowników zakupioną na ten cel: kołdrami, pościelą, żywnością, odzieżą, obuwiem, artykułami szkolnymi, zabawkami – m.in. wymarzonym stołem z piłkarzykami. Chłopiec otrzymał od nas również nowoczesny tablet, który posłuży mu do celów edukacyjnych, a co najważniejsze zapewni możliwość kontaktu z mamą, z którą został rozdzielony z uwagi na jej chorobę onkologiczną i trwający konflikt zbrojny w Ukrainie. Do magazynu „Szlachetnej” wyjechało ze Szpitala 26 ogromnych paczek, które przekazano Wolontariuszom, którzy z kolei zadbali aby dostarczyć je do obdarowywanej przez nas Rodziny. Z relacji Wolontariuszy wiemy, że to był czas pełen emocji, wzruszeń i wdzięczności.
W imieniu Rodziny przekazujemy „wielkie podziękowania za wielkie serce do dobrych działań, wraz z życzeniami wesołych i pogodnych Świąt”!
Krótka fotorelacja z akcji dostępna na szpitalnym profilu facebook: Szpital Orłowskiego | Warsaw | Facebook

szlachetna paczka