Szpital Orłowskiego w gronie Finalistów 6. edycji Konkursu „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje"

W czwartek 5 października 2023 roku, podczas uroczystej Gali w auli Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji Warszawie, wręczono nagrody w 6. edycji Konkursu „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje".

Szpital Orłowskiego w gronie Finalistów 6. edycji Konkursu Zdrowa Przyszłość InspiracjeZ radością informujemy, że w gronie Finalistów znalazł się nasz Szpital z projektem pt.: „Innowacja drogą do rozwoju super-mikrochirurgii rekonstrukcyjnej w Klinice Chirurgii Plastycznej SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP”. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii „Innowacje w szpitalu – medycyna – nowatorskie metody leczenia”. Dyplom odebrał Dyrektor Szpitala – Tomasz Kopiec. Składamy gratulacje i podziękowania dla autorów wyróżnionego projektu: Zespołu Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Bartłomieja Noszczyka.

Konkurs promuje osoby, instytucje, szpitale, organizacje pozarządowe i firmy działające w ochronie zdrowia, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zwiększanie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitali, a także na środowisko naturalne. To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w tym gronie.

Organizatorem Konkursu jest firma Idea Trade, koordynator Koalicji Bezpieczny Szpital Przyszłości.

Przewodniczącym Kapituły jest dr n. med. Marek Tombarkiewicz, dyrektor Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.

Patronat honorowy nad Konkursem objęli prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Filip Nowak, prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska, Rzecznik Praw Pacjenta Bartłomiej Chmielowiec i Dyrektor Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – PIB dr hab. inż. Wiktor M. Zawieska, prof. Instytutu.

Partnerem Konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego.

Gratulujemy Organizatorom oraz Zwycięzcom i Wyróżnionym w poszczególnych kategoriach!

Relacja z wydarzenia dostępna na stronie organizatora: https://www.szpitalprzyszlosci.pl/post/wyniki-6-edycji-konkursu-zdrowa-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-inspiracje