Przed nami największa w Polsce konferencja poświęcona profilaktyce chorób serca i naczyń – „KARDIOLOGIA PREWENCYJNA 2023”

baner Kardiologia Prewencyjna
W imieniu Kliniki Chorób Wewnętrznych i Gerontokardiologii naszego Szpitala, kierowanej przez prof. dr hab. n. med. Piotra Jankowskiego, serdecznie zapraszamy na

XVI Konferencję „Kardiologia Prewencyjna 2023 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy", która odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Krakowie. To największa w Polsce konferencja poświęcona profilaktyce chorób serca i naczyń.

Z przyjemnością informujemy, że szczegółowy program Konferencji jest już dostępny na stronie internetowej: www.kardiologiaprewencyjna.eu.

W tegorocznej edycji, podobnie jak w latach poprzednich, udział zapowiedzieli najwybitniejsi eksperci i najlepsi wykładowcy! Program konferencji obfituje w wykłady, debaty oraz sesje naukowe, które dostarczą Państwu najnowszej wiedzy i narzędzi wykorzystywanych w codziennej praktyce klinicznej. Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że atrakcyjny program oraz atmosfera miasta o niezwykłej historii i bogatej tradycji, jakim jest Kraków, zachęcą Państwa do udziału w Konferencji. Mamy także nadzieję, że tegoroczna Konferencja, wzorem poprzednich, okaże się sukcesem i miejscem twórczej wymiany poglądów.

Tradycyjnie wydarzeniem towarzyszącym Konferencji będzie Poranny Bieg Po Plantach Krakowskich, którego celem jest zwrócenie uwagi na to, jak ważna jest aktywność fizyczna w profilaktyce chorób serca i naczyń. Dystans biegu to ok. 4 km. Tempo i czas biegu nie są narzucone. To bieg dla serca, nie dla wyniku! Start i meta biegu - Planty Krakowskie przy ul. Siennej. Zapisy na bieg: https://kardiologiaprewencyjna.eu/page/run

Do zobaczenia w Krakowie!

Prof. dr hab. Piotr Jankowski
Prof. dr hab. Andrzej Pająk