SZPITAL W LICZBACH

Aby przybliżyć Państwu skalę naszej działalności prezentujemy kolejne dane statystyczne.

W 2023 roku w ramach opieki ambulatoryjnej zrealizowaliśmy ponad 57 tysięcy wizyt. To dowód na to, że każdego dnia udzielamy pomocy i przywracamy zdrowie setkom chorych. Naszym Pacjentom zapewniamy refundowaną wysokospecjalistyczną opiekę medyczną obejmującą kompleksową diagnostykę oraz najnowsze metody leczenia, w tym zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Nie sposób opisać słowami, tym bardziej wyłącznie liczbami, wszystkich historii Pacjentów i każdej podjętej  aktywności naszego Zespołu. Statystyka to tylko fragment naszej codziennej pracy, ale jednocześnie mierzalny i konkretny wskaźnik, który pokazuje jak wielu osobom udzielamy profesjonalnego wsparcia w walce o życie i powrót do zdrowia. Dlatego będziemy dzielić się z Państwem danymi liczbowymi dotyczącymi poszczególnych obszarów naszej działalności, zachęcając do zgłaszania potrzeb i wyrażania opinii. Bo Najważniejszy jest dla nas Pacjent!

Ogromne doświadczenie i wiedza naszej kadry klinicznej, dogodna lokalizacja, ciągła modernizacja i doposażanie placówki w nowoczesne urządzenia zwiększają potencjał Szpitala, co zapewnia dostęp do diagnostyki i leczenia coraz większej liczbie Pacjentów.

Wszystkim Pacjentom dziękujemy za zaufanie, a naszej Załodze za ogrom zaangażowania w budowanie systemu ochrony zdrowia opartego o jakość. Dziękujemy!

Statystyki Szpitala w 2023r