WIOSENNE POSTĘPOWANIE KWALIFIKACYJNE 2024

Od 1 do 28 lutego można składać wnioski w wiosennym postępowaniu kwalifikacyjnym na specjalizacje lekarskie. Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego opublikowało listę wolnych miejsc szkoleniowych w poszczególnych województwach. W całej Polsce dostępnych jest 4208 miejsc w trybie rezydenckim i 9927 w trybie pozarezydenckim.

W naszym Szpitalu pozostały wolne miejsca specjalizacyjne w sześciu dziedzinach medycyny, w tym w dziedzinach priorytetowych:

• CHOROBY WEWNĘTRZNE - Oddział Kliniczny Chorób Wewnętrznych i Gerontokardiologii, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Gerontokardiologii CMKP – 11 miejsc
  • NEUROLOGIA - Klinika Neurologii i Epileptologii CMKP – 5 miejsc
  • GERIATRIA - Oddział Kliniczny Chorób Wewnętrznych i Gerontokardiologii, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Gerontokardiologii CMKP – 4 miejsca
  • OKULISTYKA - Klinika Okulistyki - Oddział Kliniczny Okulistyki – 2 miejsca
  • SEKSUOLOGIA - Poradnia Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich SPSK oraz Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii CMKP – 2 miejsca
  • INTENSYWNA TERAPIA - Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii – 1 miejsce

Naszą placówkę tworzy zespół ekspertów na najwyższym poziomie klinicznym i naukowym. Posiadamy ogromny potencjał kształcenia wyrażony wiedzą i doświadczeniem kadry oraz coraz bardziej nowoczesną infrastrukturą. To właściwe miejsce dla rezydentów, którzy chcą się efektywnie kształcić i zdobyć najlepsze przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu. Osoby zainteresowane rozpoczęciem specjalizacji zachęcamy do kontaktu.

Wniosek o rozpoczęcie specjalizacji lekarze składają do Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego za pośrednictwem wojewody właściwego ze względu na pierwszy wariant wyboru.

Więcej informacji na stronie internetowej CMKP https://www.cmkp.edu.pl/ksztalcenie/postepowania-kwalifikacyjne

CHOROBY WEWNĘTRZNE 1