Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi, że niektóre usługi (np. e-rejestracja, profile społecznościowe) mają dedykowane informacje w zakresie zasad pobierania i przetwarzania danych osobowych. uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi w razie chęci korzystania z tego typu rozwiązań dla pełnej informacji o zasadach ochrony jakim podlegają Państwa dane osobowe.

Znaczenie używanych pojęć w dalszej części dokumentu:

2. Dane osobowe - wszelkie informacje mogące w sposób pośredni lub bezpośredni powodować zidentyfikowanie konkretnej osoby fizycznej,
  3. Użytkownik - Osoba korzystająca z strony oraz aplikacji SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP.
  4. Profilowanie - rozumiane jako prowadzenie zautomatyzowanej oceny pewnych czynników osobowych w celu dostosowania np. treści stron www do jej odbiorców.
  5. Urządzenie - sprzęt elektroniczny pozwalający Użytkownikowi na korzystanie ze strony i aplikacji SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP.
  6. Sesja - okres, w którym użytkownik korzysta z serwisu dostarczanego przez SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP.

Kto Administruje Państwa danymi osobowymi
Wszelkimi danymi pobranymi za pomocą strony internetowej administruje Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego (w skrócie SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP) z siedzibą w Warszawie (00-416) przy ulicy Czernikowskiej 231, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000007616, NIP: 526-000-68 58. REGON: 000290883.

Jakie dane pobieramy i na jakiej podstawie:
Dane pobieramy i przetwarzamy na postawie prawnie uzasadnionego interesu administratora jaki jest prowadzenie i zarządzenie stroną internetową SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP.
Dane te nie są ujawniane żadnej stronie trzeciej, nie są także przekazywane poza obszar UE, nie stanowią podstawy do prowadzenia działań związanych z profilowaniem lub zautomatyzowanego podejmowania decyzji wobec Państwa.

Zasady korzystania z plików typu cookis

1) Pliki „sesyjne" - które przechowywane są na urządzeniu końcowym użytkownika przez czas użytkowania strony internetowej SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP lub zakończenia korzystania z przeglądarki internetowej.
2) Pliki „stale" - przechowywane na urządzeniu końcowym użytkownika przez określony czas lub do momentu ich usunięcia przez użytkownika.

Jakie prawa przysługują Państwu w związku z przetwarzaniem
W związku z pobieraniem i przetwarzaniem danych osobowych w związku z prowadzeniem strony internetowej przysługują Państwu następujące prawa związane z ochroną danych  osobowych

- dostępu do swoich danych,
- kopii swoich danych osobowych,
- praw do sprostowania danych osobowych w przypadku, gdy są one nieprawdziwe lub niepełne
- prawo do żądania usunięcia danych,
- prawo ograniczenia przetwarzania,
- prawo do sprzeciwu w związku z faktem, ze pobieranie i przetwarzanie Państwa danych odbywa się w oparciu o prawnie uzasadniony Interes Administratora,
- prawo do skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzane jest niezgodne z przepisami prawa.

Odnośniki do usług podmiotów trzecich

Kontakt
Dla Państwa wygody we wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych w związku z funkcjonowaniem strony internetowej uprzejmie prosimy o kontakt z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod nr telefonu: (22) 5841325 oraz za pomocą skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zmiany polityki
Powyższa polityka może podlegać modyfikacjom i obowiązuje od momentu jej publikacji na stronach SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP.